Pokyny pro ubytování

Pokyny pro ubytování v Apartmánech Nežárka

Provozovatel:

Martin Lukschal
Sídlo: Nežárecká 85/IV
377 01 Jindřichův Hradec
IČ: 73505471
Účet vedený u ČSOB Jindřichův Hradec
Č.ú.: 290598740/0300
www.apartmanynezarka.cz
e-mail: ubytovani@apartmanynezarka.cz
Telefon: +420 728 37 70 37

Odpovědná osoba: Martin Lukschal, provozovatel, Radka Lukschalová, provozovatelka

Klíče od vchodu do domu k apartmánům a klíče od jednotlivých apartmánů jsou k dispozici na recepci ubytování. Vstup k apartmánům je 1. dveřmi od parkoviště, kde můžete zaparkovat svůj vůz. Jako první se ale prosím vydejte vstupem k recepci a to jsou 2. dveře od parkoviště.

Příjezd je možný od 15:00 h do 19:00 h (v jiné doby pouze po dohodě předem).

Odjezd je možný od 8:00 h do 10:00 h (v jiné doby pouze po dohodě předem).

Pro hosty, kteří se nemohou dostavit v pracovní době recepce bude připravena na 1. dveřích od parkoviště schránka na klíč. Telefonicky požádají nejpozději do 19 h o SMS s kódem, kterým pak otevřou schránku, kde bude připraven jejich klíč s číslem. Stejnými dveřmi můžou poté vstoupit k apartmánům, po schodech nahoru a ihned vlevo jsou 3 očíslované apartmány. Další den od 9 h se dostavte prosím s Vašimi doklady zapsat jako host alespoň 1 ze skupiny.

Hosté musí v rámci nastěhování u sebe mít svůj občanský průkaz nebo cestovní doklad k zapsání hosta do systému. Poté Vás požádáme vyplnit formulář o ubytování pro přehled ubytovaných hostů v JH. Poplatek za ubytování je již v ceně ubytování zahrnut.

Prosíme všechny ubytované hosty, aby parkovaly zodpovědně co nejblíže k sobě, jelikož neznamená, že když je parkoviště při příjezdu prázdné, že tomu je tak stále. Je zde provoz 3 firem a to i o víkendu a svátky, tak prosíme o co možná nejlepší ohleduplnost vůči ostatním, kteří zde chtějí také parkovat. V opačném případě Vás budeme žádat o přeparkování. Sdělte nám prosím při příjezdu Vaší SPZ, případně typ vozu a barvu s bližší orientací vozu. Hlídáme si parkoviště před nevyžádanými parkujícími, kteří by zbytečně zabírali parkovací místo všem, co tu nemají parkovat.

Je zde společná recepce pro solární studio SUN LuKo www.sunluko.cz (sleva 10% pro ubytované hosty), hernu s virtuální realitou Svět virtuality (jednotná cena za 50 min. hry 350,- Kč – tato cena platí pouze pro ubytované hosty) www.svetvirtuality.cz a naleznete zde i recepci pro apartmány Nežárka. Samozřejmě si můžete domluvit využití i těchto služeb v době, kdy jsou rezervace obsazeny.

Recepce funguje PO-PÁ 9-12 h, dále 13-19 h, SO 13-19h, neděle a ve svátky a také mimo tuto dobu je třeba předání klíčů domluvit s majiteli předem na telefonu (728377037).

Ubytovaným hostům nabízíme jako možnost koupání v našem soukromém bazénu na naší zahradě za poplatek. Je třeba předem se domluvit na dni a času. Obvykle dle domluvy od 13:00 do 15:00 h za poplatek 500,- Kč za obě hodiny. Bazén je se slanou vodou, vyhřívaný na 30 stupňů a krytý. Využít můžete i 4 lehátka, která se u bazénu nacházejí + malé hřiště za ním (klouzačka, 2 houpačky a trampolína). Vše je na vlastní zodpovědnost, je nutné své děti ohlídat. Jiné prostory na zahradě nejsou k dispozici a prosíme o akceptaci soukromí, v opačném případě Vás můžeme ze zahrady vykázat.

Berte v potaz, že obytný dům, ve kterém se apartmány nacházejí je starší, částečně kamenný dům. Je zde tedy takzvaná přírodní klimatizace (chladnější prostředí), v domě a v apartmánech Vám tak bude příjemně chladno i v letním období.

Když naleznete v apartmánu pavouka, mějte pro to prosím pochopení  Snažíme se je uklízet a pavoučky vyhánět, ale někdy se prostě stane, že už za hodinku je jinde pavučinka nová!

Buďte tak laskaví a třiďte s námi odpad. I Vám tak zůstane koš na směsný odpad k dispozici déle nezaplněný. Ve skříňce pod umyvadlem jsou 2 koše – na plasty a na papír, sklo můžete stavět stranou. Pokud se Vám stane, že Váš koš je po delší době plný, postavte prosím plný pytel s odpadky za Vaše dveře, my jej uklidíme. Dejte prosím do koše pytlík nový. Mockrát děkujeme za Vaši pomoc…

Na sklokeramické desce (2-plotýnce) se nachází kryt desky. Dávejte jej prosím vždy po použití a vychladnutí desky zpět, aby se zamezilo co možná nejvíce jejímu rozbití.

Trouba v apartmánech není. Přesto pokud budete potřebovat něco upéct, máte možnost to učinit ve společné kuchyňce (označení vidlička a nůž na dveřích). Zde je Vám k dispozici. Naleznete zde možná i jiné kuchyňské potřeby, které jste nenašli ve svém apartmánu. Jsou Vám též k dispozici. Poté je prosíme vraťte zpět na své místo, aby byli přístupné i ostatním apartmánům.

Máte-li zájem o snídaně nebo jiné denní jídlo, domluvte se předem na možnostech stravování. Snídaňové menu naleznete v apartmánu.

Všechny návody k použití naleznete v 1. šuplíku komody. Pokud si nevíte i tak rady, rádi Vám pomůžeme se zprovozněním jakéhokoliv přístroje.

Prosíme Vás, abyste vstupní dveře do domu dobře zavírali, zamezíme tím vstupu nevyžádaných osob do budovy a předejdeme tím nechtěným krádežím.

V případě, že budete cokoliv potřebovat, pište sms, volejte, ale prosíme také o dodržení noční pohody i pro nás.

Děkujeme Vám za pochopení, přečtení pokynů a přejeme Vám u nás příjemný pobyt! Lukschalovi