Pokyny pro ubytování

Pokyny pro ubytování v Apartmánech Nežárka

y

KLÍČE - RECEPCE

Klíče od vchodu do domu k apartmánům a klíče od jednotlivých apartmánů jsou k dispozici na recepci ubytování. Vstup k apartmánům je 1. dveřmi od parkoviště, kde můžete zaparkovat svůj vůz. Jako první se ale prosím vydejte vstupem k recepci a to jsou 2. dveře od parkoviště.

CHECK-IN CHECK-OUT

Příjezd je možný od 15:00 h do 19:00 h (v jiné doby telefonicky předem).

Odjezd je možný od 8:00 h do 10:00 h (v jiné doby telefonicky předem).

Příjezdy a odjezdy v jiné časy akceptujeme pouze po dohodě a příplatku. V období července a srpna vyžadujeme striktní dodržování odjezdů do 10 h kvůli zajištění včasné přípravy a úklidu pro další příchozí hosty!

Pro hosty, kteří se nemohou dostavit v pracovní době recepce, bude připravena na 1. dveřích od parkoviště schránka na klíč. Telefonicky požádají nejpozději do 19 h o SMS s kódem, kterým pak otevřou schránku, kde bude připraven jejich klíč s číslem. Stejnými dveřmi můžou poté vstoupit k apartmánům, po schodech nahoru a ihned vlevo jsou 3 očíslované apartmány. Další den od 9 h se dostavte prosím s Vašimi doklady zapsat jako host alespoň 1 ze skupiny.

DOKLADY

Hosté musí v rámci nastěhování u sebe mít svůj občanský průkaz nebo cestovní doklad k zapsání hosta do systému. Poté Vás požádáme vyplnit formulář o ubytování pro přehled ubytovaných hostů v JH. Poplatek za ubytování je již v ceně ubytování zahrnut.

PARKOVÁNÍ

Prosíme všechny ubytované hosty, aby parkovaly zodpovědně co nejblíže k sobě, jelikož neznamená, že když je parkoviště při příjezdu prázdné, že tomu je tak stále. Je zde provoz 3 firem a to i o víkendu a svátky, tak prosíme o co možná nejlepší ohleduplnost vůči ostatním, kteří zde chtějí také parkovat. V opačném případě Vás budeme žádat o přeparkování. Sdělte nám prosím při příjezdu Vaší SPZ, případně typ vozu a barvu s bližší orientací vozu. Hlídáme si parkoviště před nevyžádanými parkujícími, kteří by zbytečně zabírali parkovací místo všem, co tu nemají parkovat.

RECEPCE

Recepce funguje PO-PÁ 9-12 h, dále 13-19 h, SO 13-19h, neděle a ve svátky a také mimo tuto dobu je třeba předání klíčů domluvit s majiteli předem na telefonu (728377037).

Je zde společná recepce pro solární studio SUN LuKo www.sunluko.cz (sleva 10% pro ubytované hosty), hernu s virtuální realitou Svět virtuality (jednotná cena za 50 min. hry 350,- Kč – tato cena platí pouze pro ubytované hosty) www.svetvirtuality.cz a naleznete zde i recepci pro apartmány Nežárka. Samozřejmě si můžete domluvit využití i těchto služeb v době, kdy jsou rezervace obsazeny.

VENKOVNÍ BAZÉN

Ubytovaným hostům nabízíme jako možnost koupání v našem soukromém bazénu zde na naší zahradě za poplatek. Je třeba předem se domluvit na recepci, nebo telefonicky na dni a čase, abychom Vám zajistili soukromí a neprobíhala zde údržba bazénu. Cena je 250,- Kč pro rodinu, pár, nebo skupinku 4 max. 6 osob/1 hodinu. Bazén o velikosti 6 x 3 m, hloubka 1,6 m je se slanou vodou, vyhřívaný na 30 stupňů a krytý. Využít můžete i 4 lehátka, která jsou Vám u bazénu k dispozici spolu s ručníky. Vstup na zahradu k bazénu je možný pouze s doprovodem, prostory jsou uzavřeny. Bazén je v provozu podle počasí, většinou od 1.6. do 30.9.

PROSTORY DOMU A ZAHRADY, ALTÁN s POSEZENÍM a HŘIŠTĚ pro DĚTI

Pro naše hosty jsme na dvoře připravili ALTÁN S GRILEM, lednicí a posezením. Kuřáci jej mohou též využívat. Altán naleznete naproti proskleným dveřím nad schody hned naproti – kde uvidíte bílé východové dveře. Prosíme, abyste po sobě uklidili a vše vyčistili. Pro děti je na zahradě DĚTSKÉ HŘIŠTĚ s trampolínou. Upozorňujeme rodiče, že neneseme za děti zodpovědnost a DĚTI se nesmí na hřišti pohybovat sami bez dozoru, jinak je z hřiště vykážeme!

Upozorňujeme rodiče a jejich děti, že nesmí vstupovat na místa s cedulí ZÁKAZ VSTUPU, akceptujte prosím naše soukromí.